Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
...jos jednom da se zahvalim BHT-u za prenos EP...raspali se dabogda.
Cristiano Ronaldo priprema tuzbu protiv UEFE jer mu nije dosudjen penal citavih 45 minuta
Prejake su obje ekipe, a steta sto je jedna ekipa morala ispasti. Belgija je odigrala fantasticnu odbranu, ne znam ko bi izdrzao ovakve napade Portugala
Dajte nek neko vec kaze ronaldu da ne zna izvodit slobodne.
Ovaj sudija je izgubljeni slucaj.... ovo ne treba vise ni gledati.... Dno dna
Portugal ima sanse ako se Ronaldo povrijedi kao protiv Francuske u finalu, ovako igraju sa igracem manje. Moze dat gol iz penala ili sa 1-2m udaljenosti.
Ajmo Belgija 🇧🇪🇧🇪🇧🇪🇧🇪🇧🇪
C.gani krvnicke startove prave a c.go sudija svira svaki prekrsaj belgiji. Dabogda im jos 5 komada zabili.
Šprinta li Ronaldo zna li iko ?😎
Ronaldo je medju igracima koji su najmanje pretrcali na EURU, a da su igrali sve 3 utakmice po 90 minuta. Ronaldo je igrac sa najmanje pretrcanih kilometara od svih igraca Portugala koji su sve tri utakmice odigrali 90 minuta. Samo je golman Rui Patrisio manje pretrcao od Ronalda.
bukvalno ni iz čega zabiše gol... najdosadnija utaakmica na prvenstvu.
Meni je jučer onaj jedan gol od Italije bio do jaja
Hajmo naši, ko ste da ste
Do sada ubjedljivo najdosadnija utakmica EP. Kao da igraju Španija protiv Španije. Beskorisnih dodavanja preko 1000