Komentari (49)
Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
...sokantno???...pa ljudi ih rasturali cijelu utakmicu,sokantno je jedino sto Manchester nije primio 5 komada.
E jbg sad…
jarane prvo polu vrijeme youmg boys nisu prisli golu
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Tako propadaju vrhunski klubovi vode ih "legende" kluba kvazi strucnjaci solsker lampard arteta pirlo...legendice moje vi prvo juniore morate voditi pa u nekoj sklj ligi trenirat kalit se da bi sjeli na klupu velikog kluba.
'Aj' ne prdi....
Gledaj molim te ovog kapitena Megvajera?E jesi fudbalerčina nema šta?
Neki dan glupi naslov da ce biti prvaci PL Realno jedva su za cetvrtu pozicijuuu
Hahaaaa a levataaa ha haaa
Kad sam rekao da United nema igru, nego ih izvlače individualni potezi kvalitetnih igrača ,ovdje dječurlija puca minuse, a ne kontaju da nikad neće ni imati igru sa onakvim trenerom.Maksimum 3 ili 4 mjesto u Premier ligi.
Nije lagan young boys. Igrao sam ja protiv njih 2013 godine u nekom dječijem fudbalskom turniru na Buća Potoku i izgubili 4:0 ja mislim ...
dajte him odmah titulu za debilizam
Jedini i iskljucivi krivac za ovaj poraz je kloc Solskjaer!
Koliko je ovaj Junajted trapava i neozbiljan ekipa, izgubit u Svajcarskoj od Jang Bojsa al sto je jos smjesnije na 0:1 Mancester se povlaci i igra bunker protiv ekipe koja je 5 puta slabija od njih, ok je sve povuces se al da imas protiv takve momcadi 2 udarca na gol za 90 minuta je zalosno.
Liverpul,Siti pa i Celzi bi ovaj mec dobili bar 2 gola razlike u takvim okolnostima, nek solsker pogleda kako je Celzi odradio drugo poluvrijeme protiv Liverpula na Enfildu branili se 45 minuta al su imali zrelije sanse za gol od Crvenih.. nemaju sanse nikakve za neki veliki trofej dzaba im ronaldo i sanco i sve sto imaju
Sve je u mentalitetu i do trenera i taktike, imas ti i ekipa koje se nakon crvenog ne povuku, svi ostali moraju malo vise trcati i pokrivati vise terena, nije lako ali placeni su za to a ne da se povuku i boje...opcenito bojazljive trenere niakd nisam gotivio...napad je najbolja odbrana...kako u sportu tako i u zivotu...
...sta kazu,VARchester Penalted jedan od favorita za osvajanje LP???...AHHAHAHAHAHAHAHHAAHHHAHAHHA...oni su favoriti za 3. mjesto u ovoj grupi i nastavak takmicenja u EL.
Ole out !!!
Dok pjegavi sjedi na klupi nikad nista nece osvoiti...nedaj boze crveni dobit protiv Liverpula Sitija ili Celzija 10 bi im dali za poluvrijeme.
Da je umjesto salzburga bila neka druga ekipa bilo bi "Aaa UEFA mafija, aa Perez kupio, aaa uefalona" Utakmica koja najbolje dokazuje koliko su sudije lude i koliko 99% odluka zavisi od njihove percepcije i mišljenja šta je faul, penal itd, na drugim utakmicama kad je pogrešno dusuđen korner stvara se milion teorija zavjera ko je i kako kupio utakmicu
i onda ljudi napadaju Guardiolu.. evo ima Solskjear tim od milijardu pa mu se tim raspada svaku tekmu